Zielona kawa-sposób na odchudzanie

W dietetyce co chwile pojawiają się nowe trendy i nowe cudowne sposoby na odchudzanie. W ostatnim czasie absolutnym hitem stała się zielona herbata. Przybliżmy się jej nieco bliżej.

[czytaj więcej »]

Zacznijmy od tego dlaczego kawa jest zielona? W przeciwieństwie do kaw, goszczących w naszych filiżankach, ta nie została poddana obróbce termicznej ani fermentacji. Wysoka temperatura nie zdołała przeniknąć do wnętrza ziaren, dlatego zachowały one w sobie kwas chlorogenowy. Jest on naturalnym antyoksydantem, który znajduje się w różnych roślinach m.in. pokrzywie, głogu, suszonych śliwkach czy owocach kakaowca. Skąd się biorą jego właściwości odchudzające? Kiedy znajduje się w naszym organizmie, znacznie obniża poziom cukru wchłanianego w przewodzie pokarmowym. Organizm zmuszony jest to korzystania ze zgromadzonych wcześniej zapasów. To właśnie ten prosty mechanizm wspomaga odchudzanie.

Ile to kosztuje?

Na rynku dostępnych jest wiele suplementów diety, które zawierają naturalny ekstrakt z zielonej herbaty. Do niewątpliwych liderów należy preparat Green Coffee Plus. Powstrzymuje on odkładanie się tkanki tłuszczowej, jednocześnie pobudzając jej spalenie. Tabletki pomagają nie tylko schudnąć. Oprócz tego, usprawniają metabolizm, zatrzymują starzenie oraz obniżają ciśnienie. W ciągu 4-6 tygodni, możesz schudnąć nawet 10 kg. Za miesiąc kuracji zapłacisz tylko 97 zł. To chyba niewiele z porównaniu z korzyściami jakie możesz osiągnąć, prawda?

Pamiętaj, aby w razie wątpliwości poradzić się właściwego lekarza i skonsultować z nim swój problem.

[czytaj więcej »]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *