Sposoby na piękne rzęsy

Zalotne spojrzenie i długie rzęsy to marzenie każdej kobiety. Wiele pań, nie wyobraża sobie wyjścia z domu bez tuszu do rzęs. Jesteśmy wtedy pewniejsze siebie i czujemy się atrakcyjniejsze. Jeśli natura nie obdarzyła Cię kępą bujnych rzęs, sprawdź jak możesz im pomóc.

[czytaj więcej »]

Zalotka i dobry tusz do rzęs to stały element damskich kosmetyczek. Do tego zestawu warto dołączyć olejek rycynowy. Aplikowany przed zaśnięciem, przyniesie efekty już po 2-3 miesiącach. Doskonale odżywia i wzmacia rzęsy. Innym specyfikiem, który możesz wykorzystać jest wazelina. Nałóż ją np. za pomocą szczoteczki do rozczesywania rzęs. Cudownie nawilża i ma właściwości regeneracyjne.  

Pomocne będą także odpowiednie witaminy takie jak witamina B, D czy E. Włoski będą mocniejsze i nawilżone.Pamiętaj, żeby przed każda taką aplikacją wykonać dokładny demakijaż i wysuszyć skórę wokół oczu.

Jeśli nie chce Ci się eksperymentować z naturalnymi specyfikami i oczekujesz szybkiego efektu, postaw na sprawdzone odżywki stymulujące wzrost rzęs. Jedną z nich jest odżywka MIRALASH. Dzięki jej używaniu, Twoje rzęsy szybko staną się dłuższe, grubsze i ciemniejsze. Co ważne, odżywka nie powoduje podrażnień , dlatego może być stosowana również przez alergików. Przy codziennym nakładaniu, zawartość buteleczki starczy nawet na 5 miesięcy. Nie zwlekaj, zacznij działać i ciesz się pięknym spojrzeniem.

[czytaj więcej »]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *