Rzuć palenie! Już dawno wyszło z mody.

Rzucanie palenie to piekielnie trudna sprawa.Udaje się to zaledwie jednemu na dwudziestu Polaków, którzy podejmują takie wyzwanie. Główną przeszkodą jest nikotyna, która działa podobnie jak heroina czy kokaina. Drugim problemem jest brak motywacji.

Z palenia…

…nie masz żadnej korzyści. Na własne życzenie rujnujesz swoje zdrowie. Uciążliwy kaszel, zmęczenie, duszności- to codzienne problemy palaczy. A w dłuższej perpesktywie rak płuc. Czy warto? Po drugie, wyglądasz po prostu źle. Nieprzyjemny zapach, źółte zęby, pomarszczona cera. Papierosy dodają lat, a przecież w dzisiejszych czasach piękny wygląd to podstawa. Pierwsze wrażenie robi się tylko raz. Oczywiście, płacisz nie tylko swoim zdrowiem. Policz jakie kwoty wydajesz na papierosy w ciągu miesiąca i całego roku… Całkiem spora kwota, prawda? A teraz pomyśl na co mógłbyś to przeznaczyć. Podróże, remont domu, prezent dla dziecka… Pomysłów jest wiele.

[czytaj więcej »]

W czasie rzucania palenie już pierwszego dnia w Twoim organizmie zaczynają się pozytywne zmiany. Stabilizuje się ciśnienie, tętno i temperatura. Zaczynasz czuć się i wyglądać o wiele lepiej. A po 3 miesiącach zwiększa się nawet Twoja wydolność płuc.

NC_01_infografika

Motywacja, wsparcie bliskich i specjalny preparat

Jeśli ciężko jest Ci się samemu zmotywować, poproś o pomoc swoich bliskich. Z pewnością będą utwierdzać się przekonaniu, że to dobra decyzja i skutecznie odciągną od palenia. Podejmij to wyzwanie dla swojej rodziny.

Silną wolę połącz ze specjalnymi suplementami pomagającymi zwalczyć palenie, np. z Nicorixem. Działa on na dwóch płaszczyznach. Blokuje receptory nikotynowe, likwidując ochotę na papierosa oraz zwalcza objawy odstawienia nikotyny. Pomoże także zwiększyć tempo przemiany materii.

Popraw stan swojego zdrowia, urody i portfela już dziś. Jutro może być na to za późno.

[czytaj więcej »]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *