Pokonaj zmarszczki już dziś!

Upływający czas to wróg naszej skóry. Nie pomaga jej także stres, niewłaściwa dieta i czynniki środowiskowe.  Skóra starzeje się i traci sprężystość. Na szczęście,jest sposób aby powstrzymać ten proces a nawet go cofnąć.

Odmładzająca technologia

Reklamy bombardują nas propozycjami różnych kremów, które sprawią, że pozbędziemy się zmarszczek. Piękne, zadbane kobiety kuszą nas swoimi gładkimi twarzami. Zachęcone tym co widzimy w gazetach i telewizji, wydajemy setki złotych na drogie kosmetyki i zabiegi.

[czytaj więcej »]

Warto jednak znaleźć specyfik, który zagwarantuje młody wygląd bez inwazyjnych zabiegów i szkodliwych chemikaliów. W czasie poszukiwań skupmy się na składnikach, które zawiera. Jednym z nich jest kolagen. To kluczowy zasób tkanki skórnej, który stymuluje odnowę naskórka i przywraca skórze równowagę. Jest szeroko stosowany w chirurgi plastycznej. Kolejnym ważnym czynnikiem  D-alpha-tocopherol, który zatrzymuje proces starzenia.  Jest on pochodną witaminy E- tzw. strażnika młodości. Regeneruje nie tylko strukturę błon komórkowych ale i warwę naskórka. Dzięki niemu zapomnisz o zmarszczkach mimicznych, worach pod oczami czy starczych plamach. Ważny jest także kwasi L-askorbinowym- broń w zwalczaniu wolnych rodników. Stymuluje biosyntezę kolagenu, dzięki czemu poprawia się stabilność tkanki łącznej.

Rozwiązaniem, które możesz wybrać jest np. formuła IMPRESKIN. Została ona stworzona z myślą o kobietach pomiędzy 35 a 65 rokiem życia. Formuła opiera się wyłącznie na bezpiecznych i naturalnych składnikach, które docierają wgłąb skóry. Kapsułki pomagają zwiększyć wytwarzanie przez skórę kolagenu, co powoduje spłycenie zmarszczek oraz poprawia napięcie skóry i owal twarzy. Już po 4 tygodniach zauważysz poprawę i lepszy wygląd skóry. A przecież na tym właśnie Ci zależy, prawda?

[czytaj więcej »]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *