Odżywki na przyrost masy mięśniowej

Jeśli ćwiczysz i interesujesz się kulturystyką, pewnie doskonale wiesz,jak popularne w ostatnim czasie są odżywki na masę mięśniową. Wybór jest ogromny, jednak często ich skuteczność i bezpieczeństwo pozostawia wiele do życzenia.

[czytaj więcej »]

Budowanie właściwej masy to proces cykliczny. Jego podstawą jest uzyskanie dodatniego bilansu energetycznego. Bez tego niemożliwa jest ani budowa muskulatury ani wzrost wagi. Dlatego jeśli Twoim celem jest uzyskanie pięknych mięśni, musisz zadbać o systematyczne dostarczanie swojemu organizmowi składników odżywczych.

Wykres_ zwiększenie siły

Potrzeba bardzo dużo czasu aby dostać się na szczyt. Czasem warto sobie nieco pomóc i przeanalizować dokładnie swoje przygotowanie. Właściwe odżywianie, odpowiedni sprzęt i odżywka na masę, to zestaw idealny, który z pewnością zapewni większą wytrzymałość nawet przy najbardziej wymagających ćwiczeniach. Dzięki odżywkom nawet przy dużym wydatkowaniu energetycznych, możesz szybciej zmniejszyć wpływ kwasu mlekowego. Odżywki takie jak np. METADROL bogate są w kombinacje aminokwasów, kreatyny, białek oraz substancji zwiększających produkcje tlenków azotu. To zapewni Twojemu organizmowi wszystkie składniki, niezbędne podczas profesjonalnego treningu. Odżywki zwiększają naturalną zdolność organizmu do szybszej odnowy po wyczerpujących ćwiczeniach. A to przekłada się na zwiększenie intensywności i częstotliwości treningów.

MD_CTA_before_after_1

W przypadku badań klinicznych dotyczących wyżej wspomnianego METADROLU, potwierdzone zostało , że sportowcy, którzy go stosują dwukrotnie poprawili  parametry siły, BMI i spalanie tkanki tłuszczowe.

Jak widzisz, odżywki są bardzo dobrym i skutecznym dodatkiem, pod warunkiem że będziesz z nich odpowiednio korzystać.

[czytaj więcej »]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *