Jak rozpocząć odchudzanie?

Jeśli kiedykolwiek próbowałaś przejść na dietę, znasz ten stan. Początkowa ekscytacja, zainteresowanie, wzrost motywacji. Piękna figura wydaje się być o krok od nas. Jednak zazwyczaj te uczucia mijają po kilku dniach. A to nie ma czasu, a to zacznę od jutra… Wymówek jest pełno. Podpowiemy Ci żelazne zasady, które powinny towarzyszyć Ci przy odchudzaniu.

Dobry moment

To połowa sukcesu. Jeśli rozpoczniesz dietę w niewłaściwym czasie, szybko z niej zrezygnujesz. Zastanów się jak będą wyglądać Twoje najbliższe miesiące. Jeśli wiesz, że będziesz mieć dużo pracy co łączy się ze stresem i brakiem czasu, lepiej przełóż odchudzanie na potem. Nerwy zwiększają apetyt na słodycze i potrawy mięsne, a to szybko prowadzi do pojawiania się brzuszka i boczków. Twój organizm musi być przygotowany na dietę, dlatego uspokój go i wybierz właściwą porę.

[czytaj więcej »]

Postaw sobie cel

Bardzo ważne jest działanie po coś. Nie możesz odchudzać się, bo tak ci się podoba i już. Musisz stawiać przed sobą realne wyzwania, które najlepiej zapiszesz na kartce i przykleisz w widocznym miejscu. Np. do grudnia 2015 schudnę 3 kilo. To na pewno zwiększy Twoją motywację. Podpisz umowę sama ze sobą i staraj się jej dotrzymać.

Wybierz odpowiednią dietę

W internecie roi się od cudownych diet. Na różnych forach możesz przeczytać opinie ludzi, czy coś im pomogło czy nie. Uwaga! To, że coś nie zadziałało na jedną osobę, nie znaczy że nie pomoże Tobie. Każdy człowiek jest inny i ma różne potrzeby. Dieta powinna być idealnie dopasowana do naszego organizmu i prowadzonego trybu życia. Dlatego najlepiej, przez rozpoczęciem działań, skonsultować się z dietetykiem.

Ćwicz

Bez aktywności fizycznej, nie osiągniesz zamierzonego efektu. To najlepszy wspomagacz diety, który reguluje przemianę materii i wpływa na nasz wygląd. W sieci szybko dotrzesz do filmików z ćwiczeniami, prowadzonych przez słynnych trenerów. A jeśli nie masz motywacji, zapisz się na siłownie. Jeśli szkoda Ci pieniędzy, poszukaj takiej, w której możesz dostać zniżkę. Kiedy zaczniesz ćwiczyć, stosuj suplement diety ThermaCuts, który doskonale spala tkankę tłuszczową oraz pozytywnie wpływają na metabolizm.

Pamiętaj, małymi kroczkami osiągniesz każdy cel!

[czytaj więcej »]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *