4 sposoby na zmarszki

Mimo, że nie odkryto jeszcze żadnego eliksiru młodości ani kamienia filozoficznego, który by ją zatrzymał,  istnieją skuteczne sposoby aby powstrzymać oznaki starzenia. W końcu na świecie nie ma chyba ani jednej kobiety, która lubi swoje zmarszczki. Dla tych, które chcą skorzystać z kilku metod pozwalających się wolniej zestarzeć, proponujemy kilka poniższych sposobów. Nigdy nie jest za późno aby o siebie zadbać.

Kremy przeciwzmarszczkowe

Sięgnij po nie, po przekroczeniu 30 roku życia. To właśnie w tym wieku organizm zaczyna stopniowo produkować coraz mniej substancji odżywczych. Skóra powoli traci swoją elastyczność. Niestety, nie pomoże jej krem nawilżający, potrzebna jest silniejsza broń. Wybór kremów przeciwzmarszczkowych jest ogromny. Wszystkie łączy jedna cecha- powinny odżywiać, regenerować i dostarczać skórze wilgoci. Kremy powinno stosować się dwa razy dziennie- zawsze na dokładnie oczyszczoną skórę.

[czytaj więcej »]

Maseczki ujędrniające

To zdecydowanie najszybszy sposób na piękną skórę. W przeciwieństwie do maseczek stosowanych na co dzień, zawierają one znacznie więcej składników aktywnych. W połączeniu z kremami przeciwzmarszczkowymi, powinny stanowić skuteczną barierę przed szkodliwym wpływem czasu. Pobudzają krążenie krwi, wzmacniają elastyczność skóry, dzięki czemu zmarszczki wydają się wygładzone. Stosuj je dwa razy w tygodniu.

Masaż

Możesz się nauczyć wykonywać go sama lub podejrzeć jak robi to kosmetyczka. W domu, najlepiej zrobić to w czasie nakładania kremu. Po jego rozprowadzeniu, zacznij masaż od dołu twarzy, delikatnie ją głaszcząc, kierując się w górę. W pierwszym etapie zajmij się brodą i policzkami, następnie masuj skronie i czoło. Masaż powinien być bardzo delikatny, dzięki temu przyspieszy regeneracja naskórka i zadziała odprężająco.

Suplementy diety

Walcz ze zmarszczkami od środka. Zastosuj np. formułę IMPRESKIN. To lider wśród preparatów przeciwstarzeniowych. Kapsułki zapewniają spłycenie zmarszczek, regeneracje komórek i optymalne nawilżenie. Preparat udowadnia, że młodszy wygląd jest możliwy bez inwazyjnych środków i zabiegów plastycznych.

[czytaj więcej »]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *